نمایش 1–18 از 216 نتیجه

activetools اکتیو تولز

بهترین قیمت ابزار با فروشگاه بهترین ابزار

بهترین ابزار دستی، برای حرفه ای ها
در خانه یا محل کار شما اقلام زیادی دارید که ممکن است خراب شوند و نیاز به تعمیر داشته باشند، اما همیشه مراجعه به تعمیرکاران هزینه شما را افزایش می دهد. تعمیر آن دستگاه نیز کار ساده ای است و برای تعمیر آن تنها به ابزار دستی لازم نیاز دارید. پس بهتر است همیشه یک جعبه ابزار در خانه خود داشته باشید. این ابزارهای به ظاهر ساده می توانند در محیط کار شما بسیار مفید باشند. استفاده از آنها در صنایع مختلف از جمله صنایع دستی، نجاری و تراشکاری قابل توجه است.

انواع ابزار دستی
همانطور که گفته شد ابزارهای دستی با توجه به کاربردشان برای مصارف خانگی، صنعتی و حتی کشاورزی قابل استفاده هستند. جنس بدنه و مواد اولیه به کار رفته در ساخت آنها نیز متفاوت است. این وسایل و ابزار معمولاً به صورت ضد زنگ و ضد ضربه ساخته می شوند تا دوام بیشتری داشته باشند. محل قرارگیری دست روی آنها دارای وسایلی با طراحی ارگونومیک است تا در صورت استفاده طولانی مدت از آن خسته نشوید.
ست ابزار: مجموعه ابزار معمولا شامل پیچ گوشتی، مهره، آچار و انبردست است که در هر خانه یا کارگاه نجاری یا واحد صنعتی ضروری است. معمولاً تعداد ابزارهای مورد استفاده در جعبه ابزار با یکدیگر متفاوت است.
چکش: چکش کاربردهای زیادی در واحدهای خانگی و صنعتی دارد. حتما از این وسیله برای اتصال دیوار و ساعت به دیوار استفاده کرده اید. کاربرد این دستگاه ها در صنعت گسترده تر است و برای شکل دادن به قطعات نیز استفاده می شود. سری این دستگاه ها عموما فلزی هستند. اما دسته آنها می تواند چوبی یا پلاستیکی باشد.
ابزار جوش: ابزار جوش به دلیل ایجاد ارتباط دائمی بین قطعات فلزی در تعمیرگاه ها و انواع آهنگری ها و کارگاه ها مورد استفاده قرار می گیرد. معمولاً علاوه بر الکترود، فندک و کابل های جوشکاری، وسایل ایمنی مانند عینک، دستکش و کاور نیز در این تقسیم بندی قرار می گیرند.

برندها و تولید کنندگان ابزار دستی
بسیاری از شرکت ها در سراسر جهان انواع ابزار دستی را تولید می کنند. به عنوان مثال، لیکوتا یک شرکت تایوانی است که استانداردهای بالایی را در طراحی ابزارهای خود حفظ کرده است. شرکت های رونیکس و توسن نیز از شرکت های ایرانی هستند که محصولاتشان از کیفیت قابل قبولی برخوردار است.